Βρίσκεστε εδώ:Αρχική>>Εκλογές>>Τα εκλογικά τμήματα της Λήμνου | Μάθε που ψηφίζεις στις εκλογές της Κυριακής
Τα εκλογικά τμήματα της Λήμνου | Μάθε που ψηφίζεις στις εκλογές της Κυριακής
15.09.2015 | 14:25

Τα εκλογικά τμήματα της Λήμνου | Μάθε που ψηφίζεις στις εκλογές της Κυριακής

Συντάκτρια:  Βιργινία Καρβέλλη
Κατηγορία: Εκλογές 2015

Ανακοινώθηκαν πριν από λίγη ώρα τα εκλογικά τμήματα της Περιφερειακής Ενότητας Λήμνου, για τις επερχόμενες εκλογές της Κυριακής 20 Σεπτεμβρίου.

Επισημαίνεται ότι η ψηφοφορία θα διαρκέσει από την ώρα 07:00 έως την ώρα 19:00 και θα διεξαχθεί στα παρακάτω τμήματα:

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ  ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΗΜΝΟΥ

ΔΗΜΟΣ ΛΗΜΝΟΥ

Α/Α ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ & ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΣΤΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ

193

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΣΙΚΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΤΣΙΚΗΣ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Ατσικής από ΑΒΡΑΚΩΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Βασιλείου  μέχρι και ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αντωνίου καθώς και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 της μονάδας ΚΑ 17390

194

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΣΙΚΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΤΣΙΚΗΣ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Ατσικής από ΚΕΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  του Βασιλείου μέχρι και ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Γεωργίου καθώς και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 της μονάδας ΚΑ 8428

195

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΣΙΚΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΤΣΙΚΗΣ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Ατσικής από ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη μέχρι και  ΨΩΜΟΤΡΑΓΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του Αγοραστού

196

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΣΙΚΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Αγ. Δημητρίου από ΑΛΕΞΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Ιωάννη  μέχρι και ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του Δημητρίου

197

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΣΙΚΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας  Αγ. Δημητρίου  από ΛΑΓΗΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Σταματίου μέχρι και ΨΩΜΟΤΡΑΓΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του Γρηγορίου

198

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΣΙΚΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΒΑΡΟΥΣ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Βάρους  από ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  του Διαμαντή μέχρι και ΜΑΧΕΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη

199

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΣΙΚΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΒΑΡΟΥΣ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Βάρους από ΜΕΛΑΤΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ μέχρι και ΨΩΜΑΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

200

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΣΙΚΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΔΑΦΝΗΣ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Δάφνης

201

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΣΙΚΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΚΑΡΠΑΣΙΟΥ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Καρπασίου

202

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΣΙΚΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΚΑΤΑΛΑΚΚΟΥ

Δημοτικό

Κατάστημα

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Κατάλακκου

203

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΣΙΚΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΣΑΡΔΩΝ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Σαρδών  από ΑΒΑΔΕΛΛΗ ΣΟΦΙΑ του Παλαιολόγου μέχρι και ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  του Νικολάου καθώς και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 των  μονάδων ΚΑ 18200 και ΚΑ 17580

204

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΣΙΚΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΣΑΡΔΩΝ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Σαρδών με από ΛΑΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου μέχρι και ΨΩΜΟΤΡΑΓΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Χαραλάμπους

205

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΔΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΜΟΥΔΡΟΥ

Διδακτήριο ΤΕΛ

(παλαιό Δημοτ. Σχολείο)

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Δημοτικής Κοινότητας Μούδρου από ΑΓΓΕΛΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ  του Κυριάκου μέχρι και ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Ρήγα καθώς και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 της μονάδας ΚΑ 8439

206

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΔΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΜΟΥΔΡΟΥ

Διδακτήριο ΤΕΛ

(παλαιό Δημοτ. Σχολείο)

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Δημοτικής Κοινότητας Μούδρου από ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη μέχρι και ΨΑΡΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του Αθανασίουκαθώς και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 της μονάδας ΚΑ 8427 και τουΛιμενικού Σταθμού Μούδρου

207

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΔΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΚΑΛΛΙΟΠΗΣ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Καλλιόπης

208

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΔΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΚΑΜΙΝΙΩΝ

Γραφείο – Αίθουσα Συνεταιρισμού

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Καμινίων

209

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΔΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Κοντοπουλίου από ΑΓΙΟΜΑΜΙΤΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του Ιωάννη μέχρι και  ΛΥΡΙΣΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αθανασίου

210

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΔΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Κοντοπουλίου από ΜΑΓΔΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Δημητρίου μέχρι και ΨΕΥΤΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του Νικολάου

211

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΔΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΛΥΧΝΩΝ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Λύχνων

212

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΔΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΠΑΝΑΓΙΑΣ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Παναγιάς 

213

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΔΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΠΛΑΚΑΣ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Πλάκας

214

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΔΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΡΕΠΑΝΙΔΙΟΥ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Ρεπανιδίου

215

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΔΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΡΟΥΣΣΟΠΟΥΛΙΟΥ

Κοινοτικό Γραφείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας  Ρουσσοπουλίου

216

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΔΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΡΩΜΑΝΟΥ

Δημοτ. Αίθουσα

(αύλειος χώρος Δημ.Σχολ)

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Ρωμανού  καθώς και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 της μονάδας ΚΑ 8432

217

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΔΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΣΚΑΝΔΑΛΙΟΥ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Σκανδαλίου

218

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΔΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΦΙΣΙΝΗΣ 

Δημοτικό Σχολείο

Ανδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Φισίνης

219

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΑΣ

ΔΗΜΟΤ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΜΥΡΙΝΑΣ

Α΄Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Δημοτικής Κοινότητας Μύρινας  από ΑΒΡΑΜΗ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ  του Φωτίου μέχρι και  ΒΥΖΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Χρύσανθου καθώς και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 του Αστυνομικού Τμήματος Μύρινας των  μονάδων ΚΑ 8443, ΚΑ 8444, ΚΑ 8446 και ΚΑ 8448

220

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΑΣ

ΔΗΜΟΤ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΜΥΡΙΝΑΣ

Α΄Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Δημοτικής Κοινότητας Μύρινας  από ΓΑΒΑΛΑ ΜΑΡΙΝΑ του Βασιλείου μέχρι και  ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη

221

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΑΣ

ΔΗΜΟΤ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΜΥΡΙΝΑΣ

Β΄Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Δημοτικής Κοινότητας Μύρινας  από ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου μέχρι και ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Χρήστου καθώς και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 του Ρ/Κ ΣΟΥΔΑ ΙΙΙ και του Ε/Γ-Ο/Γ ΕΞΠΡΕΣ ΠΗΓΑΣΟΣ

222

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΑΣ

ΔΗΜΟΤ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΜΥΡΙΝΑΣ

Β΄Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Δημοτικής Κοινότητας Μύρινας  από ΚΑΜΑΜΗ ΑΓΝΗ του Γεωργίου μέχρι και ΚΟΤΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Γεωργίου καθώς και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 του Λιμεναρχείου Μύρινας τηςΠυροσβεστικής Υπηρεσίας Μύρινας

223

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΑΣ

ΔΗΜΟΤ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΜΥΡΙΝΑΣ

Β΄Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Δημοτικής Κοινότητας Μύρινας  από ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλου μέχρι και  ΜΑΡΤΣΕΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

224

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΑΣ

ΔΗΜΟΤ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΜΥΡΙΝΑΣ

Γ΄Δημοτικό Σχολείο

΄Ανδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Δημοτικής Κοινότητας Μύρινας από ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου μέχρι και ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΜΑΡΑΓΔΑ του Σαράντη

225

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΑΣ

ΔΗΜΟΤ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΜΥΡΙΝΑΣ

Γ΄Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Δημοτικής Κοινότητας Μύρινας από ΝΙΚΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Πλάτωνα μέχρι και ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παντελή

226

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΑΣ

ΔΗΜΟΤ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΜΥΡΙΝΑΣ

Γ΄Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Δημοτικής Κοινότητας Μύρινας  από ΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ηρακλή μέχρι και ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ του Παντελή

227

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΑΣ

ΔΗΜΟΤ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΜΥΡΙΝΑΣ

Γυμνάσιο Μύρινας

(νέο Κτίριο)

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Δημοτικής Κοινότητας Μύρινας  από ΣΤΑΘΗ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου μέχρι και ΤΣΩΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του Βασιλείου καθώς και οι εκλογείς  του άρθρου 27  του  Π.Δ. 26/2012  της   μονάδας  ΚΑ 12038

228

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΑΣ

ΔΗΜΟΤ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΜΥΡΙΝΑΣ

Γυμνάσιο Μύρινας

(νέο Κτίριο)

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Δημοτικής Κοινότητας Μύρινας από ΤΥΡΑΒΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρυσοστόμου μέχρι και ΨΩΦΑΚΗ ΞΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ του Νικολάουκαθώς και οι εκλογείς  του άρθρου 27  του  Π.Δ. 26/2012  της μονάδας  ΚΑ  8429

229

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΑΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΘΑΝΟΥΣ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Θάνους  από ΑΓΓΕΛΕΤΟΥ  ΚΑΛΛΙΡΟΗ του Αλέξανδρου μέχρι και ΛΥΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Παλαιολόγου

230

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΑΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΘΑΝΟΥΣ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Θάνους  από ΜΑΓΙΑ ΑΘΗΝΑ του Νικολάου μέχρι και  ΨΑΡΑΚΗ  ΣΤΥΛΙΑΝΗ του  Μάρκου 

231

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΑΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΚΑΣΠΑΚΑ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Κάσπακα από ΑΓΑΛΙΑΝΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου μέχρι και ΚΩΤΣΙΔΗΜΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Δημητρίου καθώς και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 της μονάδας ΚΑ 8436

232

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΑΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΚΑΣΠΑΚΑ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Κάσπακα από ΛΑΓΟΣ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ  του Παλαιολόγου μέχρι και ΨΟΥΧΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του Θρασύβουλου καθώς και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 της μονάδας ΚΑ 8440

233

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΑΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΚΟΡΝΟΥ

Δημοτικό Κατάστημα

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Κορνού καθώς και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 της μονάδας ΚΑ 8442

234

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΑΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΠΛΑΤΕΩΣ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Πλατέως από ΑΓΓΕΛΟΥ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΙΑ  ΑΝΤΙΓΟΝΗ  του Ιωάννη  μέχρι και  ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αγγέλου καθώς και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 των μονάδων ΚΑ 8437, ΚΑ 8438 και  KA 8445  

235

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΑΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΠΛΑΤΕΩΣ

Δημοτικό Κατάστημα

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Πλατέως από ΛΑΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χαραλάμπους μέχρι και ΨΥΜΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Παντελή  καθώς και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 της μονάδας ΚΑ 8441

236

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΚΟΥΤΑΛΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

ΑΓΚΑΡΙΩΝΩΝ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Αγκαρυώνων καθώς και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 των μονάδων ΚΑ 8426, ΚΑ 8430, ΚΑ 8435 και ΚΑ 8447

237

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΚΟΥΤΑΛΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Καλλιθέας καθώς και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 της μονάδας ΚΑ 8431

238

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΚΟΥΤΑΛΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΚΟΝΤΙΑ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Κοντιά από ΑΒΑΡΑ ΚΟΜΟΥΣΙΝΙΩ του Αριστείδη  μέχρι και ΚΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Αλεξάνδρου, καθώς και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 της μονάδας ΚΑ 8433

239

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΚΟΥΤΑΛΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΚΟΝΤΙΑ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Κοντιά από ΚΑΠΟΥΤΟ ΑΛΕΣΑΝΤΡΟ-ΘΑΝΑΣΗΣ του Τζιουσέπε Αντ μέχρι και ΜΠΑΡΚΟΥΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του  Παύλου

240

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΚΟΥΤΑΛΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΚΟΝΤΙΑ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Κοντιά από ΜΠΗΝΤΛ ΕΡΙΚΑ –ΛΩΡΕΝ του Ντέιβιντ μέχρι και ΨΩΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Νικολάου

241

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΚΟΥΤΑΛΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΛΙΒΑΔΟΧΩΡΙΟΥ

Γυμνάσιο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Λιβαδοχωρίου καθώς και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 της μονάδας ΚΑ 8434

242

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΚΟΥΤΑΛΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

ΝΕΑΣ ΚΟΥΤΑΛΗΣ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Νέας Κούταλης

243

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΚΟΥΤΑΛΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΠΕΔΙΝΟΥ

Αγροτική Λέσχη

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Πεδινού

244

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΚΟΥΤΑΛΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΠΟΡΤΙΑΝΟΥ

Κοινοτικό Γραφείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Πορτιανού

245

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΚΟΥΤΑΛΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΤΣΙΜΑΝΔΡΙΩΝ

Κοινοτική αίθουσα

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Τσιμανδρίων από ΑΒΑΡΑ ΠΟΛΟΞΕΝΗ του Άγγελου μέχρι και  ΚΥΡΙΑΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Κομνηνού

246

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΚΟΥΤΑΛΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΤΣΙΜΑΝΔΡΙΩΝ

Νηπιαγωγείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Τσιμανδριων από ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Ευστρατίου μέχρι και  ΨΑΡΙΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του  Αγγέλου

 

Ο αριθμός των βουλευτικών εδρών της εκλογικής περιφέρειας  Λέσβου για τις εκλογές της 20ης Σεπτεμβρίου 2015 , ορίζονται σε τρεις (3).

Για την συμμετοχή τους, στις εκλογές της 20ης  Σεπτεμβρίου 2015, ανακηρύχθηκαν με την αριθ. 193/11-09-2015  απόφαση του Α΄ τμήματος του Αρείου Πάγου για την εκλογική περιφέρεια  Λέσβου,   οι κατωτέρω δέκα επτά  (17) συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισμοί κομμάτων και οι αντίστοιχοι υποψήφιοι  βουλευτές :

Α. Οι κατωτέρω συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων:

1. ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ
1. ΠΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευστρατίου
2. ΧΑΤΖΗΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Θεοφάνη
3. ΑΝΔΡΕΑΔΕΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου
4. ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευπραξιάδη
5. ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Νικολάου

2. ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Χριστόφα
2. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Γεωργίου
3. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου
4. ΓΕΩΡΓΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ του Νικολάου
5. ΑΨΩΚΑΡΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ευστρατίου

3. ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
1. ΚΟΥΤΣΑΜΠΑΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Γεωργίου
2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ του Δημητρίου
3. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΑΠΠΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ του Γεωργίου

4. ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ
1. ΒΕΡΡΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του Νικολάου
2. ΜΙΧΑΗΛΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
3. ΠΑΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου
4. ΜΕΡΚΟΥΡΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Μιχαήλ
5. ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανδρέα

5. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
1. ΤΑΣΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Τάσσου
2. ΚΟΜΝΗΝΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του Αποστόλου
3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου
4. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
5. ΑΓΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη

6. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ
1. ΑΡΜΕΝΑΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Παντελή
2. ΨΩΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευστρατίου
3. ΣΕΡΕΣΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αριστείδη
4. ΚΑΛΦΑ - ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του Βασιλείου
5. ΜΟΥΤΖΟΥΡΕΛΛΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ του Ιγνατίου

7. ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)
1. ΕΡΗΜΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Βλασίου

8. ΟΑΚΚΕ-Οργάνωση για την Ανασυγκρότηση του ΚΚΕ
1. ΣΟΦΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παντελεήμονος

9. ΚΟΙΝΩΝΙΑ
1 . ΚΑΜΑΜΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ του Κωνσταντίνου

10. ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ.)
1 . ΠΕΤΡΙΤΖΙΚΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Νικολάου

11. ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
1. ΖΕΡΔΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χριστοφόρου
2. ΑΒΡΑΑΜ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ(ΘΡΑΣΟΣ) του Ευστρατίου
3. ΑΔΑΛΗ ΜΥΡΣΙΝΗ (ΜΙΝΑ) του Παναγιώτη
4. ΚΟΚΚΙΝΗ-ΚΟΥΤΛΗ ΠΑΠΑΔΟΥΛΑ (ΠΕΠΗ) του Γεωργίου
5. ΠΑΤΣΕΛΗΣ ΤΕΡΠΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΚΗΣ) του Παναγιώτη

12. δημιουργία, ξανά! Θάνος Τζήμερος
1. ΒΑΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωτηρίου
2. ΑΣΗΜΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταύρου

13. ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ
1. ΣΥΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Γρηγορίου
2. ΛΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου
3. ΚΑΡΥΔΗ ΧΡΥΣΑΦΗ του Ανδρέα

14. ΚΚΕ(μ-λ) - Μ-Λ ΚΚΕ - ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
1. ΒΑΡΝΑΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Στυλιανού
2. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Δημητρίου

15. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ, κοινωνία αξιών, Κόμμα Πειρατών Ελλάδας
1 . ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου

16. ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ –
ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας - εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα - Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς
1. ΒΕΛΟΥΤΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Δημητρίου
2. ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Κωνσταντίνου
3. ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Εμμανουήλ
4. ΜΑΝΑΒΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αποστόλου
5. ΜΙΧΑΛΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Μιχαήλ

17. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ - ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ)
1. ΤΣΑΜΟΥΡΓΚΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιλτιάδη
2. ΧΟΧΛΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Θεοδώρου
3. ΜΙΣΣΟΠΑΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Πέτρου
4. ΠΕΤΡΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

Β. Ο κατωτέρω μεμονωμένος υποψήφιος:
1 . ΒΕΡΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ του Παναγιώτη

Γ. Οι κατωτέρω συνδυασμοί υποψηφίων της Επικρατείας

1. ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ
1. ΔΡΑΓΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ανδρέα
2. ΦΩΤΙΟΥ ΘΕΑΝΩ του Βασιλείου
3. ΚΟΤΖΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Άγγελου
4. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ζαχαρία
5. ΓΑΒΡΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
6. ΦΙΛΙΝΗ ΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου
7. ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γρηγορίου
8. ΜΕΣΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του Κωνσταντίνου
9. ΑΧΤΣΙΟΓΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του Θεμιστοκλή
10. ΤΡΙΓΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αγησιλάου
11. ΚΟΝΙΟΡΔΟΥ ΛΥΔΙΑ του Εμμανουήλ
12. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αγγέλου

2. ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
1. ΦΟΡΤΣΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Πέτρου
2. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννου
3. ΚΕΡΑΜΕΩΣ ΝΙΚΗ του Κωνσταντίνου
4. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου
5. ΧΗΝΟΦΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Διονυσίου
6. ΚΑΡΙΠΟΓΛΟΥ ΑΝΤΥΠΑΣ του Συμεών
7. ΧΟΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
8. ΓΟΥΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σπυρίδωνος
9. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Ευθυμίου
10. ΜΑΝΟΥΣΑΚΑ - ΤΣΙΡΙΝΤΑΝΗ ΠΑΓΩΝΑ του Νικολάου
11. ΠΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοδώρου
12. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Θωμά

3. ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
1. ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ηλία
2. ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
3. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Βασιλείου
4. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
5. ΤΣΑΓΓΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σπυρίδωνος
6. ΣΧΟΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωτηρίου
7. ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στυλιανού

4. ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ
1. ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΡΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ - ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του Ιωάννη
2. ΚΑΡΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
3. ΣΚΟΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
4. ΣΚΥΛΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Στεφάνου
5. ΜΑΤΣΑΓΓΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Δημητρίου
6. ΜΑΡΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου
7. ΚΑΛΑΒΡΕΖΟΥ ΙΟΛΗ - ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Κωνσταντίνου
8. ΜΥΡΙΒΗΛΗ ΕΛΕΝΗ του Χαραλάμπους
9. ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου
10. ΜΠΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του Θωμά
11. ΧΡΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
12. ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΙΧΑΗΛ του Κωνσταντίνου

5. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
1. ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Νικολάου
2. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
3. ΧΙΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικολάου
4. ΡΙΤΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΕΡΗ) του Ιωάννη
5. ΟΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Γεωργίου
6. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Ελευθερίου
7. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
8. ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
9. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ (ΜΑΙΡΗΝΗ) συζ. Αναστασίου
10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Σπυρίδωνα
11. ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανέστη
12. ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα

6. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ
1. ΤΡΕΜΟΝΤΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙ του Τζων Ογκάστ
2. ΚΛΕΙΔΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Διονυσίου
3. ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΧΡΗΣΤΟΣ) του Κωνσταντίνου
4. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
5. ΑΡΒΑΝΙΤΗ - ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Ανδρέα
6. ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Βασιλείου
7. ΒΑΡΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Σωτηρίου
8. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΖΗΣΗΣ του Κωνσταντίνου
9. ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
10. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
11. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του Νικολάου

7. ΚΟΙΝΩΝΙΑ
1. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

8. ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ.)
1. ΣΤΑΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Παναγιώτη
2. ΒΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικηφόρου - Φωκά
3. ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αλεξάνδρου
4. ΓΕΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Πολυκράτη
5. ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του Ευαγγέλου
6. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Γεωργίου
7. ΓΚΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου
8. ΜΑΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ιακώβου
9. ΜΑΡΓΩΜΕΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αθανασίου
10. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ (ΜΑΝΟΣ) του Λουλούδη

9. ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
1. ΓΛΕΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Νικολάου
2. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του Διονυσίου
3. ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ του Λαζάρου
4. ΠΟΡΤΑΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Σταύρου
5. ΜΩΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Μάρκου
6. ΜΑΟΥΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου
7. ΜΑΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου
8. ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Κωνσταντίνου
9. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του Πέτρου
10. ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Γεωργίου
11. ΜΑΚΑΡΩΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Ελευθερίου
12. ΝΕΓΡΕΠΟΝΤΗ-ΔΕΛΙΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του Αμβροσίου

10. δημιουργία, ξανά! Θάνος Τζήμερος
1. ΠΑΠΑΚΥΡΙΤΣΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του Γεωργίου
2. ΜΠΕΖΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βενιζέλου-Ελευθερίου
3. ΤΣΙΜΠΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βαλσάμη
4. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Τηλέμαχου
5. ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

11. ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ
1. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΗΡΩ – ΓΕΩΡΓΙΑ του Γεωργίου
2. ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αποστόλου
3. ΜΠΑΤΣΑΡΙΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Εμμανουήλ
4. ΝΑΣΙΚΑ ΖΩΗ του Ιωάννη
5. ΠΑΤΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Ευαγγέλου
6. ΝΙΑΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
7. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Ιωάννη
8. ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΜΑΡΙΕΛΕΝΑ του Νικολάου
9. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΟΡΑΛΙΑ του Χρήστου
10. ΔΡΑΓΑΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του Ιακώβου
11. ΡΟΥΠΑΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Διονυσίου
12. ΠΑΠΑΠΑΝΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του Νικολάου

12. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ, κοινωνία αξιών, Κόμμα Πειρατών Ελλάδας
1. ΠΟΛΥΖΩΪΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Μενάνδρου
2. ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου
3. ΚΟΣΚΙΝΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του Κωνσταντίνου

13. ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ –
ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας - εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα - Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς
1. ΓΚΑΡΓΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Χρίστου
2. ΓΟΥΝΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Αναστασίου
3. ΓΡΟΛΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
4. ΔΕΣΥΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
5. ΜΠΙΣΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του Σπύρου
6. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου
7. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αριστείδη
8. ΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του Ευαγγέλου
9. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Παναγιώτη
10. ΦΕΛΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευαγγέλου
11. ΦΩΤΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του Ηλία-Ιωάννη
12 . ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του Γεωργίου

14. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ - ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ)
1. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Στεφάνου
2. ΚΟΝΤΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του Ιωάννη
3. ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Χρήστου
4. ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Ξενοφώντος
5. ΚΑΤΡΙΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη
6. ΜΗΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΙΑΝ) του Δημητρίου
7. ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ του Αγγέλου
8. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΚΗ ΧΑΡΙΤΙΝΗ του Νικολάου
9. ΓΑΡΥΦΑΛΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ιωάννη
10. ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
11. ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σπυρίδωνος
12. ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

 

Μοιραστείτε το

radio banner small

4 p6C94

h limnos mprosta

2magic art



dream ad

Πώς χαρακτηρίζετε τους χειρισμούς της ελληνικής κυβέρνησης στο θέμα των Ελλήνων στρατιωτικών που κρατούνται στην Τουρκία;

Θετικούς(8.5%)
Αρνητικούς(80.9%)
Δεν ξέρω / Δεν απαντώ(10.6%)
Συνολικές ψήφοι: 47
Η ψηφοφορία για αυτό το δημοψήφισμα έχει λήξει ενεργό: Απριλίου 27, 2018